PRENÁJOM - Staromestský 4i byt na Mariánskej ulici, BA I - LEXXUS, a.s.

PRENÁJOM - Staromestský 4i byt na Mariánskej ulici, BA I

Prenájom, Bratislava - Staré Mesto

rozloha Byt
4-izbový
rozloha 113 m²
ulica Mariánska

4-izbový byt na prenájom v Starom Meste, Bratislava

PRENÁJOM - Staromestský 4i byt na Mariánskej ulici
Realitná kancelária LEXXUS ponúka na prenájom staromestský 4-izbový byt na Mariánskej ulici. Byt sa nachádza v kompletne zrekonštruovanom bytovom komplexe známom ako Mariánsky dvor (Marienhof) postavenom v 30. rokoch 20. storočia.

Popis
Byt sa nachádza na 1. poschodí zo 6, k dispozícii je výťah. Do bytu vstupujeme do priestrannej haly, z ktorej sa vchádza do jednotlivých miestností. Dve spojené izby tvoria veľkorysú obývaciu izbu. Samotná spálňa má vlastný vstup do kúpeľne s vaňou. Kompletne vybavená kuchyňa má k dispozícii aj samostatnú špajzu. V byte sa nachádza ďalšia samostatná izba, ktorá sa dá využiť aj ako pracovňa. Vedľa nej je východ na loggiu, ktorá ponúka výhľad do tichého dvora. Celý byt ponúka neopakovateľnú atmosféru staromestského bývania s vysokými stropmi, veľkorysou výmerou a pocitom vzdušnosti.

Byt bol kompletne zrekonštruovaný so zachovanými, repasovanými parketami. Majitelia si dali na rekonštrukcii záležať, čo vytvára spolu s nedávno rekonštruovaným bytovým domom ojedinelú kombináciu. Je pripravený na okamžité nasťahovanie.

Lokalita
Mariánska ulica sa nachádza v centre Bratislavy, poskytuje skvelú dostupnosť na všetky smery. V pešej dostupnosti je kompletná občianska vybavenosť. Parkovanie je možné dostať do prenájmu za 130 €.

Cena
Cena nájmu je 1 400 € vrátane energií a internetu. Platí sa depozit vo výške nájomného. Pri serióznom dlhodobom prenájme možnosť dohody.
TOPPONUKA

Poloha nehnuteľnosti na mape

Mariánska, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

DI-003

Podrobné informácie

1 / 6
úplne prerobený
2 m²
čiastočne
plastové

Napíšte nám