ZNÍŽENÁ CENA! - rozostavaná stavba 4i rodinného domu v Hviezdoslavove - LEXXUS, a.s.
IMG_0413.jpg
IMG_0456.jpg
IMG_0405.jpg
kuch.kut.jpg
+ 9 obyvacka1.jpg

ZNÍŽENÁ CENA! - rozostavaná stavba 4i rodinného domu v Hviezdoslavove

Predaj, Hviezdoslavov

rozloha Rodinný dom
4-izbový
rozloha 104 m²
ulica Hlavná

Rodinný dom na predaj v lokalite Hviezdoslavov v Dunajskej Strede

PREDAJ - rozostavaný 4i rodinný dom s veľkým pozemkom v obľúbenej obci - Hviezdoslavov, časť Podháj.

Realitná kancelária LEXXUS ponúka na predaj rozostavaný 4i rodinný dom s pozemkom vo vyhľadávanej obci neďaleko Bratislavy. RD sa nachádza na pozemku s výmerou 848 m2 vrátane zastavanej plochy, úžitková plocha je 104 m2 + terasy 22,64 m2. Za domom je vybudovaná šachta na vodu a pivnica.

POPIS

Dispozícia: Z prestrešeného zádveria sa vchádza do vstupnej chodby, odtiaľ do haly, z ktorej sa vstupuje vpravo do spálne a kúpeľne a vľavo do dvoch izieb a samostatného WC. Hala je opticky od obývacieho priestoru s kuchyňou oddelená komínom a miestom pre budúci krb či kachľovú pec. Medzi kuchyňou a obývacou izbou je vymurovaný barový pult a za kuchyňou sa vchádza do technickej miestnosti. Z obývacej izby sa vychádza na dvor a budúcu terasu.

Pozemok s rozlohou 848 m2 je oplotený, z jednej bočnej strany a zadnej časti je betónový plot, z druhej bočnej časti a od ulice je pletivo.
Dom je v štádiu rozostavanosti - hrubá stavba, obvodové múry sú vymurované z tehly Porotherm s hrúbkou 380 mm, na klasickú maltu. Strecha komplet s krytinou Bramac platinum vo farbe mokka, žľabmi a zvodmi na dažďovú vodu, komín schiedel ako predpríprava na krb alebo kachľovú pec. V celom dome sa nachádzajú priznané klasické poctivé ručne robené drevené prekladané stropy s trámami. Nad wc, kuchyňou a kúpeľňou sa v streche nachádzajú vetracie škridly ako potencionálna predpríprava na vetranie.

Inžinierske siete - elektrina na pozemku (220 aj 380 V) zapojené hodiny, plyn na pozemku.
Voda - vlastná studňa s veľkou šachtou, kde je umiestnené čerpadlo. V budúcnosti je možnosť využitia aj na skladovanie ovocia a zeleniny. Dom bude pripojený na vlastnú žumpu. Na pozemku je aj plechový domček na materiál, kde je dočasne privedená elektrina.


LOKALITA

Lokalita ponúka skvelé možnosti pre šport, oddych, vynikajúce miesto pre rodiny s deťmi (občianska vybavenosť, potraviny, kaviarne). Výborné dopravné spojenie vďaka rýchlostnej ceste R7. Výhoda je zastávka RegioJetu v obci, vzdialenosť od BA cca 15 km, Šamorín 6 km, Štvrtok na Ostrove 2 km, večierka cca 700 m, autobusová zastávka 50 metrov.

PARKOVANIE

Na pozemku je dostatok priestoru na parkovanie, rovnako aj na výstavbu garáže.

CENA

Cena je 265.000,-EUR vrátane provízie pre RK.

TOPPONUKA TOPPONUKA TOPPONUKA

3D virtuálna prehliadka MatterportPoloha nehnuteľnosti na mape

Hlavná, Hviezdoslavov, Dunajská Streda, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

PaedDr. Eva Gajdošová

PaedDr. Eva Gajdošová

senior real estate consultant

hovorím po slovenskymluvim česky

+421 907 816 704

eva.gajdosova@lexxus.sk Maklér má 22 ponúk

GAJ-227

Podrobné informácie

vrátane provízie
1
848 m²
104 m²
nedokončený
22.64 m²
predpríprava
rovina
asfaltová cesta

Napíšte nám